top of page
W (3).jpg

o nas

Bezzałogowe statki powietrzne (drony) dynamicznie zmieniają naszą rzeczywistość…

 

Ich coraz większa autonomiczność przyczynia się do znacznego podwyższenia efektywności działania oraz bezpieczeństwa w przestrzeni powietrznej i na ziemi.

 

Robotyzacja wykorzystywana przy projektowaniu dronów przyczynia się do wzrostu globalnej produktywności i powstawania zupełnie nowych dziedzin eksploracji nauki, przemysłu i biznesu.

 

Wzrost liczby dronów wykorzystywanych przez wiele sektorów oraz postęp w dziedzinie ich autonomizacji oznacza, że w krótkim czasie będzie przesyłana ogromna ilość danych. Nowe systemy transmisji danych (w tym 5G) stają się obecnie standardem, i krytycznym elementem infrastruktury operacji lotniczych dronów.

 

Drony stają się kolejnym narzędziem do pozyskiwania informacji, które interpretowane w odpowiednim kontekście stają się wiedzą. Wiedzą, która jest niezbędna skali lokalnej i globalnej - w szczególności w stosunku do wyzwań klimatycznych, klęsk żywiołowych, bezpieczeństwa obywateli, przepływów finansowych, ochrony zdrowia i funkcjonowania systemów społecznych.

 

Szacuje się, że do 2050 roku powstanie ponad 400 tys. nowych miejsc pracy w sektorze dronowym (SESAR, 2016). Ta zmiana wpłynie na rozwój zintegrowanych produktów i usług, w których rola dronów  będzie wiodąca.

 

Tych zmian i innowacji będzie wciąż więcej. Pasja ludzi i determinacja w przekraczaniu granic technologicznych od zawsze zmieniała i będzie wciąż zmieniać otaczającą nas rzeczywistość…

 

...jesteśmy częścią tego świata...

 

Uwielbiamy latać.

 

Uwielbiamy się ścigać.

 

Uwielbiamy ścigać się szybko.

 

Dlatego w 2021 roku utworzyliśmy zespół Ant Queen. W ramach działalności zespołu trenujemy , pokazujemy swoje umiejętności ludziom i światu, wygrywamy kiedy jest to tylko będzie możliwe i dzielimy się naszą wiedzą z każdym, kto czuje emocje związane z lataniem dronami wyścigowymi tak jak my.

 

Napisz do nas, przyłącz się do nas i stań się częścią Ant Queen Team.

 

 

Działalność jest finansowana  przez Under Ant sp. z o. o. spółka komandytowa

z siedzibą w Warszawie, ul. Poleczki 12, KRS: 0000687057.

 

Więcej informacji na stronach underant.p,  latajbezpiecznie.pl, diagnostykadronow.pl, beetleX.uk, cobraX.ukantqueen.pl.

Kontakt : +48661010709

Email: contact@underant.com

bottom of page